fbpx

Good Wood House
od pomysłu po realizację – ekologiczne domy modułowe

Zdrowe i bezpieczne domy pod klucz

O NAS

Good Wood House to miejsce w którym każdy czuje się bezpiecznie i komfortowo, do którego zapraszamy naszych, klientów, przyjaciół i rodzinę, w którym lubimy spędzać czas i tworzyć udane projekty – nasza wymarzona firma.

Myśląc „Good Wood House” widzimy dom pełen ciepła i miłości, w którym każdy odnajdzie spokój po ciężkim dniu pracy. Dom w którym gości radość i szczęścieTwoja własna oaza spokoju.  

Pracując w branży budowlanej, od wielu lat obserwujemy wzrost zainteresowania małymi ekologicznymi domkami. Nasi klienci coraz częściej inwestują w sezonowe lub całoroczne przestrzenie, w których mogą wypocząć oraz poczuć się zdrowo i bezpiecznie.

W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie, powstała firma Wood Good House – miejsce, które spełnia marzenia o własnym energooszczędnym, ekologicznym, drewnianym domku, altanie lub innej formie spokojnej przystani. Twoje marzenia nasza realizacja. Od planów po budowę.

Każda przestrzeń tworzona jest zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a także o wizualną stronę każdej inwestycji.

Dajemy pełną gwarancję satysfakcji z projektu. Zapewniamy wykwalifikowanych wykonawców, skrupulatnie dobrane, certyfikowane materiały, zaangażowanie na każdym etapie budowy, a także krótkie terminy realizacji projektu.

Z nami i Ty możesz poczuć się bezpiecznie i komfortowo!
  • Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z budową domu.
  • Skonsultujesz z nami wszystkie swoje plany, abyśmy mogli dopasować najlepsze rozwiązania.
  • Doradzimy Ci na każdym etapie budowy, abyś miał to, czego potrzebujesz za rozsądne pieniądze.
  • Dla nas najważniejsze jest, aby inwestycja była transparentna, dlatego otrzymasz skrupulatnie przygotowaną ofertę.
  • Dopasujemy się do Twojego budżetu.
  • Sprawimy, że inwestycja w dom będzie najlepszą decyzją w Twoim życiu.
  • Wierzymy w moc dobrej energii, która ma wypełniać dom na każdym etapie jego realizacji.

Budowa ekologicznego domu z drewna może być wspaniałą przygodą, przyjemnością, a nie stresującym pasmem niewłaściwie podjętych decyzji. Zależy nam, aby każda ze stron czerpała radość z tego, co wspólnie zrobimy.

 

Znamy się na tym, co robimy – budujemy małe ekologiczne domy

Ponad 20 lat doświadczenia w kompleksowej realizacji ekologicznych domów w Polsce i za granicą potwierdza nasze umiejętności i wiedzę. Nowe technologie, które wykorzystujemy podczas budowy domów z drewna, przetestowaliśmy z powodzeniem w różnych klimatach. Dlatego wiemy, co i w jakich miejscach sprawdza się najlepiej. 

Długie godziny, spędzone z wykonawcami nad rozwiązaniami trudnych technicznie budów i konstrukcji nauczyły nas, że nie ma rzeczy niemożliwych. A lata szkoleń i wciąż niezaspokojony głód wiedzy, doprowadził w miejsce, w którym jesteśmy. Naszą największą radością i satysfakcją są zadowoleni klienci, którym pomagamy w spełnieniu ich marzeń.

Misja Good Wood House

Wierzymy, że dobro, które tworzymy wraca ze zdwojoną siłą! Dlatego pomagamy sadzić drzewa oraz tworzyć szkółki.

Budując domy z drewna musimy myśleć o przyrodzie, dzięki której mamy surowce. W związku z tym naszą misją jest dbanie o środowisko naturalne, poprzez wspieranie zrównoważonego ich pozyskiwania. Jako firma rozumiemy potrzeby współczesnego świata i kładziemy nacisk na to, aby cały proces produkcyjny był ekologiczny. Materiały, których nie wykorzystamy trafią do recyklingu.

Z nami zrobisz coś dobrego dla przyrody.